Koupelny

Naším cílem je vám navrhnout a vybrat koupelnu tak, aby co nejvíce splnila vaše představy, ať už se jedná o malou koupelnu v jednopokojovém bytě, nebo koupelnu v domě o výměře panelákového bytu. Pomůžeme vám se zorientovat v široké nabídce všech produktů.

Sprcha nebo vana?​

Vany v dnešní době už často plní i funkci sprchového koutu. Stačí si k vaně pořídit vhodnou vanovou zástěnu a máte rázem po problému. Na trhu je mnoho variant van, můžete vybírat z klasických, rohových či asymetrických. Navštivte nás v prodejně, společně pak probereme všechny možnosti, navrhneme nejlepší řešení, doladíme vzhled, barvy, vybavení a doplňky.

Vzhled a styl

Součástí našich služeb je odborná konzultace v místě rekonstrukce včetně poradenství a služeb designéra. Rádi vám pomůžeme zrealizovat všechny vaše představy a požadavky, promyslíme optimální rozmístění zařizovacích předmětů pro dokonalé sladění koupelny a navázání na celkovou koncepci bytu či domu. 

Doplňky

Abyste se ve své koupelně cítili opravdu dobře, je třeba ještě závěrečnou tečku v podobě doplňků. Háčky, držáky a poličky. Bez těchto maličkostí si dnes ani koupelnu nedovedeme představit. Na trhu dnes najdeme nepřeberné množství stylových doplňků v různých tvarových, materiálových i barevných provedeních. Můžete si vybrat třeba i z naší nabídky.

Inspirace​

Na prodejně naleznete široký výběr možností jak by vaše nová koupelna měla vypadat. Od celkového rozložení a vybavení až po obklady, dlažbu, sanitární keramiku a doplňky.