Jsme obchodní a stavební firma, která působí v Přerově již řadu let. Realizujeme rekonstrukce a renovace interiérů a bytů, výstavbu nových koupelen na klíč, stavební opravy a úpravy bytů i rodinných domů, to vše, včetně dodávky materiálů a stavebních prvků.

Renovace dveří – Provádíme renovace dveří – Vaše staré dveře budou zase jako nové a to podle Vašich představ, včetně zárubní. Je možná i renovace vestavěných skříní, kuchyňských linek.. apod.

Realizace koupelen – Přemýšlíte o nové koupelně? Poradíme, navrhnem v 3D programu, zrealizujeme i vybourání jádra, dodáme potřebný materiál i veškeré vybavení. Poskytujem i pozáruční servis.

Ostatní doplňky – Nabízíme i prodej koupelnového vybavení, náhradní díly, stínící techniku, fototapety, obklady a vše co souvisí se stavbou a bydlením. Můžete vybrat va našem e-shopu, nebo nás kontaktujte.


 
Nepamo je tu pro Vás

Potřebujete-li poradit, vybrat, nebo se dozvědět cokoli, týkající se budoucí rekonstrukce vašeho bytu či domu, neváhejte a kontaktujte nás, nebo nás můžete navštívit v naší kamenné prodejně na Komenského ulici. Ochotně a rádi se Vám budeme věnovat a společně vybereme to nejlepší řešení pro Váš požadavek.